Merdiven Altı Değerlendirme

Kullanmadan boş bir alan olarak bırakmak yerine merdiven altı boşluğu için yaratıcı tasarımlar arayışında olmalıyız. Küçük bir evi yenilerken, gizli potansiyelleri kullanmayı bilmemiz gerekir. Küçük dar bir koridor için her alanı değerlendirmek önemlidir.

Gizli alanlar deyince bu listeye ilk başta merdiven altı boşluğu eklenir. Bazı akıllı ve işlevsel kullanımları görene kadar merdiven altı boşluğunun potansiyelini anlamak zor olabilir. Bu yüzden dekorasyonda araştırmak ve öğrenmek her konuda olduğu gibi önemlidir.

Merdiven Altı Değerlendirme
Merdiven Altı Boşluğu İçin Yaratıcı Tasarımlar

Bu boşluğu doldurmanın birçok yolu var. En basitinden eğer evinizde bir kileriniz yoksa ya da yeterli gelmiyorsa merdiven altında bozulmayan yiyeceklerini depolayabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlar için burayı kolayca bir oyun odasına dönüştürebilirsiniz. Önemli olan bu güzel alanı ihmal etmemek.

Kendiniz bir şeyler yapabilir ya da bir tasarımcıdan yardım alabilirsiniz. Şimdi sizin için birçok tasarım örneği sunmak istiyorum. Bu alanı kendi evinizde yeniden dekore etmek için ilham almaya hazır olun.

1. Merdiven Altı Değerlendirme Vintage Dolap

Çok basit ve basit olduğu kadar da alanı şık gösterecek bir yol. Bunun için ekstra şeylere ihtiyacınız yok. Sadece yeniden boyamak isteyebilirsiniz ve vintage bir dolabı buraya eklersiniz. Küçük bir koridora sahipseniz bu dolabı açık renklerde seçmek daha mantıklı olacaktır. Belki güzel bir halı ve rahat bir koltuk ile destekleyebilirsiniz. Dinlenmek için güzel bir alan.

2. Mutfak Kileri

Merdiven boşluğunu kuru ürünleri muhafaza etmek ve daha fazla alan kazanmak için kullanın. Sürgülü bir kapı ile muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz.

3. Şarap Mahzeni

Birçok ev sahibi böyle bir alana ihtiyaç duyuyor. Akıllı bir yöntem ve bu alan için harcanan paradan kaçarak güzel bir yer hazırlayabilirsiniz.

4. Merdiven Boşluğunda Vestiyer

Evet özellikle dar bir alana sahipseniz kapı girişinde, bu mükemmel çözümü denemeyi bir düşünün. Hantal, çıkıntılı dolaplar yaptırmak ya da kullanmak yerine bu güzel alanı değerlendirin. Çok daha şık ve işlevsel olacak. Aynı zamanda da alandan tasarruf etmiş olacaksınız.

5. Bahçe Yaratın

Evinizde bitki beslemeyi seviyorsanız ve buraya uygun bitkileriniz varsa gayet gösterişli bir alan yaratabilirsiniz. Bunun için düşük ışıkta kendini idare edebilen bitkiler kullanmalısınız.

Eğer bu bitkiler hakkında bir bilginiz yoksa ya da yeni bir şeyler almak istiyorsanız Bakımı Kolay 12 Ev Bitkisi yazımdan bu bitkilere ulaşabilirsiniz. İster rastgele yerleştirin, isterseniz raflı bir sistem oluşturun. Bitkiler her zaman kullanıldıkları alanı canlandırır ve güzelleştirir.

6. Şık Bir Kitaplık

Yerleşik raflar merdiven boşluğu için aslında ideal görüntü sayılabilir. Kullanışlı bir kitaplık, bu alanda kendini gösterir. Özellikle merdiven boşluğu koridor değil de oturma odanızda ise mükemmel sonuçlar ortaya çıkar.

7. Çalışma Alanı Kurun

Daha çok bir odaya inen merdiven için bu boşluk şık bir çalışma alanına dönüşebilir. Mekana kolay uyum sağlar ve minimalist bir yaklaşım ile mükemmel görünür. Özel bir okuma köşesi ile çalışma alanınızı renklendirebilirsiniz.

8. Dekoratif Objeleri Göster

Görmeyi ve göstermeyi sevdiğiniz, size yakın gelen ve değerli olan dekoratif eşyaları sergileyebileceğiniz raflı bir alan oluşturabilirsiniz. Merdiven altı bunun için çok uygun bir alan çünkü genel olarak göz önünde bulunuyor.

9. Çocuk Köşesi

Çocuklar için eğlence alanını buraya taşıyın. Oyuncaklarını saklamak için de mükemmel bir seçim olacak çünkü bazen bunun için yeterli alana sahip olmadığınızı düşünebilirsiniz. Merdivenin altındaki küçük kapılı bir oyun odası onlar için de vazgeçilmez olur.

10. Evcil Hayvan Alanı

Köpeğiniz ya da kedileriniz için özel bir alana sahip değilseniz ve arıyorsanız bu seçeneği değerlendirin. Onlar için bir uyuma alanı ve birkaç oyuncak eklediğinizde eğlenceli bir alana sahip olacaklar.

12. Saklama Çekmeceleri

Merdiven altı boşluğunu en basit kullanma yöntemi budur. Saklı çekmeceler ya da dolaplar, evin depolama alanını genişletmek ve güçlendirmek için en basit yöntem. Tabii bunu yaparken alanın genişliğine göre renk ve malzeme seçimi yapmalısınız. Böylece çok daha kullanışlı hale gelir.


Merdiven Altı Boşluğu için Yaratıcı Tasarımlar, Merdiven Altı Boşluğu için Yaratıcı Tasarımlar, Merdiven Altı Boşluğu için Yaratıcı Tasarımlar, Merdiven Altı Boşluğu için Yaratıcı Tasarımlar, Merdiven Altı Boşluğu için Yaratıcı Tasarımlar, merdiven boşluğu dekorasyonu, merdiven boş alanı, merdiven dekorasyonu

Blogdaki son yazılar;

merdiven altı ayakkabılık, merdiven altı kitaplık, merdiven altı, merdiven altı değerlendirme, merdiven altı kapatma, merdiven altı yüklük, merdiven altı düzenleme, dolaplı merdiven, dublex merdiven altı kapatma, Merdiven Altı Değerlendirme, Merdiven Altı Değerlendirme, Merdiven Altı Değerlendirme, Merdiven Altı Değerlendirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir