Burçlar

Burçlara Göre Dekorasyon — Hayalindeki Evi Dekore Et

Burçlara Göre Dekorasyon

Hayalindeki evi burcuna göre nasıl dekore edebilirsin? Kendine göre doğru olan tasarım çeşidini bulmak biraz sıkıcı olabilir. Ev dekorasyonu için göz önünde tutulması gereken bütçe, ev halkı, ev konumu, mevsim ve en önemlisi işlevsellik zor görünebilir. Ancak, gerçekten yolumuzda büyük bir kısıtlama var mı? Sana zevk verecek tasarımı bulmalısın sadece. Sonra gerisi birbirini takip eden detaylar oluyor.

Hoşunuza neyin gittiğini bulmak için ufak bir burç yardımı alabilirsiniz. Burcunuz zevklerinizi kullanarak mükemmel alana sahip olmanız için size yardım edecek. Fikirlere ne kadar etki ettiğini görünce şaşıracaksınız. Hayallerinizden bir kesit için burçlar için ev dekorasyonu tüyolarına göz atabilirsiniz.

Burçları araştırarak ev dekorasyonunda önemli sonuçlar elde edersiniz. Her burç için ayrı makalelere ve daha birçok ayrıntıya “Burçlar İçin Ev Dekorasyonu” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

1. Kova – Çevre Dostu

Bir Kova burcu olarak ilginç ve benzersiz olmayı seviyorsun. Bu düşünüldüğünde evinizi başkaları gibi dekore etme yolunda olmadığınızı biliyorum. Olabildiğince çevre duyarlı ve çevre dostu eşyalar seçmeye yakın hissediyorsunuz. Düşünceleriniz ile yalnız kalmayı seviyorsunuz bu yönden sizi dünyadan ayırabilecek bir alan tasarımına ihtiyaç duyuyorsunuz. Yalnız kalmak için bir alanınız olmasının yanında, ihtiyaç duyduklarında dostlarınızın yardımına koşmayı da istiyorsunuz. Bu yüzden evinizde birkaç fazladan oda bulundurmak isteyebilirsiniz.

2. Balık – Yatıştırıcı

Kendinize zaman ayırmaya değer veriyorsunuz. Evinizi sakin renkler ile dekore etmek en başta sizi daha sonra da misafirlerinizi rahat hissettirir. Serin bir mavi, su yeşili gibi renkler sizin için mükemmel seçimler olacak. Dekoratif ve aynı zamanda yumuşak yastıklar, battaniyeler ve halılar evinize maksimum rahatlık katmanın bazı yöntemleri.

3. Koç – Gürültülü ve Parlak

Hayatı yaşamayı, hayatın peşinden koşmayı, sosyal olmayı seven birisiniz. Rüya gibi bir ev için dört duvar yerine cam duvarlar kullanabilirsiniz. Mobilyalarda cesur renkler ve desenler tercih edebilirsiniz. Ateşi evde kullanmak sizi her zaman mutlu edecek. Büyük ölçekte, her zaman aktif olmanızı sağlayacak, can sıkıntısını engelleyecek bir alana ihtiyaç duyarsınız. Bunun için bir hobi odası oluşturmayı düşünün.

4. Boğa – Şık ve Sakinleştirici

Kendinize güzel şeyler hediye etmek hoşunuza gidiyor. Bunun yanında rahatlık sizin için en önemli konulardan biri. Bu yüzden kendinizi büyük kesitli rahat bir kanepe ile ödüllendirmek hoşunuza gidecek. Evdeki rahatlık kadar, lezzetin alanı mutfağı da odak noktası haline getirmelisiniz. Belki mutfağınıza ekstra bir tatlı ya da kahve alanı eklemek hoşunuza gider.

5. İkizler – Açık -Burçlara Göre Dekorasyon

Sosyal ve iletişimi güçlü bir insansınız. Aslında istekleriniz sürekli olarak değişiklik gösteriyor ancak ev için bazı vazgeçilmezleriniz var. Alan tasarlarken yeterince genişliğe sahip olduğunuzdan emin olmak istiyorsunuz. Belki büyük camlı bir oda ya da geniş bir balkondan gelen bol güneş ışığı sizi mutlu eder.

Burçlara Göre Dekorasyon

6. Yengeç – Geleneksel -Burçlara Göre Dekorasyon

Geleneksel yapınız evinize de yansıyor. Bu yüzden seçilen mobilyalar da biraz gelenekselliğe giriyor. Yemek yapmayı seviyorsunuz. Kendiniz için ve sevdikleriniz için lezzetli yemekler yapmak sizi mutlu eder bu yüzden de büyük bir mutfak hoşunuza gidebilir. Duvarlarda açık renkler ve mobilyalarda pastel renkler sizi dış dünyadan ayırır. Bir yengeç olarak, evinizi sığınak yapma isteğinizi bu şekilde giderebilirsiniz.

7. Aslan – Canlı -Burçlara Göre Dekorasyon

İlgi odağı olmayı umursamıyorsun, o zaman neden hayalindeki evi yapmayasın? Parlak ve dikkat çeken bir dekorasyona sahip bir ev, tereddüt etmeden kabul edebileceğin bir ev olur. Ev içinde bir ifadesi olan eşyalar hoşunuza gidebilir. Arkadaşlarınız için boşta rahat bir odanız olduğundan emin olun. Dekorasyonda ayna kullanmak estetiğe katkıda bulunacağından en iyi şekilde değerlendireceksiniz.

8. Başak – Sade

Hayatınızda, yönlendirme ve istikrar arayan birisiniz. Kontrol etmeyi seviyorsunuz. Hayalinizdeki evde mobilyalar hemen hemen her tasarım ile çalışabilir. Gösteriş yerine işleve önem verdiğiniz için fazla mobilya bulundurmak ile ilgilenmiyorsunuz. Organizasyon için olabildiğince fazla işlevli mobilyalar tercih etmelisiniz.

9. Terazi – Ahenkli

Dengeli hissetmek hayatın her alanında hoşunuza gider. Bu yüzden eviniz içinde de oldukça dengeli bir tasarım istemek hakkınız. Zevkleriniz ne çok baskıcı ne de çok yumuşak olmadan, konukları hoşnut edecek davetkar bir ev tasarımına çıkıyor. Açık ve pastel renkleri dahil etmelisiniz. Mobilyalar ve aksesuar seçimleri ve tasarımı büyük bir denge sağlamalı. Havadar perdeler eşliğinde dekoratif bir ayna gibi.

10. Akrep – Özel

Aslında bir Akrep için ormanda bir ev en mükemmel seçim olurdu. Gizli ve esrarengiz aynı zamanda doğa ile iç içe. Kişiliğinizi bu ev ile yansıtabilirsiniz. Eviniz için kesinlikle koyu renkler ve belli mobilyalarda kırmızı, bordo kullanmak hoşunuza gidecek. Etrafta olan her şeyden haberdar olmak için de videolu bir güvenlik sistemi sizi mutlu eder.

11. Yay – Yaratıcı -Burçlara Göre Dekorasyon

Ev içinde çok fazla zaman geçirmeyi sevmeyebilirsiniz. Bunu minimuma indirmek için evinize doğayı getirmelisiniz. Genel olarak yeşili tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız olan şeyler dışında pek arayışınız olmadığından küçük bir alan sizi mutlu edebilir.

12. Oğlak – Şık ve Akıllıca

Hayalinizdeki eve değer verirsiniz. Sıkı çalışma ve verimlilik gibi sizin için önemli olan bazı şeyleri yansıtması gerekir. Aslında çalışma alanından uzak bir tasarım istediğinizi düşünseniz bile sonunda ofisi andıran bir tasarım ortaya çıkacaktır. Tasarımda şık ve minimalist bir görüşe sahipsiniz. Böylece evinizin düzenini kolay yönetebileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Sağlam raflar, organizasyonu sağlayacak çekmeceler ilginizi çeker.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.