Burçlar,  Popüler

Boğa Burcu — Ev Dekorasyonunda İhtiyacın Olan 10 Şey

Boğa Burcu

Ev dekore etmek kesinlikle heyecan verici bir durum ve oldukça eğlenceli çünkü kendi yaşam alanınızı düzenleme deneyimine sahip oluyorsunuz. Yaşam alanları dizayn edilirken o alanda ne kadar vakit geçireceğinizi unutmayın. Bu yönden bakıldığında dekore etmek birçok kişiselleştirme içerebilir. Konuklarınız için evinize kendinizden bir şeyler eklemek bir artı sayılıyor. O alan sizi yansıtıyor ve sizi daha yakından tanımaları için onlara bir fırsat doğuyor. Dekore etmek kendinize özgü tercihlerinizi ve zevklerinizi yansıtmak için güzel bir yol.

Konu kişiselleştirme olduğunda dekor içine burçları katmak saçma olmuyor. Kafanız karışık olduğunda en iyi şey birinden ya da bir yerden yardım almaktır. Bugün boğa burçlarının enfes bir tarzına bakacağız. Boğa burcunda dekorasyon boğanın zevkli ve güvenilir benliğini yansıtır. Bir boğa burcuysanız ve dekor için ilham kaynağı arıyorsanız artık maddelere geçebilirsiniz.

1. Mutfağınız Çok Önemli -Boğa Burcu

İlk sıraya yemek alanını iliştirmemek yanlış olurdu. Bir boğa burcunun dekor zevklerinin iyi olduğu kadar tadım zevklerinin de çok iyi olduğunu hepimiz biliyoruz. Hatta yemeklerin bir boğa için yeri ayrı demek yanlış olmaz. Bu yüzden bir boğa olarak oturma odası ya da yatak odasından önce mutfak ve yemek alanına sevgi ayırmayı seçin. Yemek yapmayı ve sevdikleriniz ile zaman geçirmeyi sevdiğinizi biliyoruz. Yüksek kaliteli mutfak eşyalarına ve yemek alanında misafirleriniz için bol, rahat oturma alanlarına sahip olduğunuzdan emin olun. Bu sizi mutlu edecek.

2. Çok Eşya Kullanmayın -Boğa Burcu

İhtiyacınız olmayan eşyalardan kurtulmayı deneyin. Belki her eşyaya ihtiyacınız olduğu düşüncesine sahip olabilirsiniz ancak bu çok doğru değil. Güzel bir analiz yapın ve fazlalıkları kaldırın. Sizi daha mutlu edecek bir alana sahip olacaksınız.

Boğa Burcu

3. Sizin İçin Önemli Olan Parçalara Yatırım Yapın

Sizin için önemli olan diyebiliyorum çünkü biliyorum ki kaliteyi seviyorsunuz. Kalitenin nicelikten daha iyi olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden size ilham verebilecek kaliteli ve etrafta olmasından zevk alacağınız parçalar seçin.

4. Doğal Renkleri Seçin

Bir toprak burcu olarak seçiminizi toprak tonlarında seçmeniz şaşırtıcı olmayacak. Ayrıca sizden bir şeyler yansıtacak. Yine de sadece toprak tonları değil doğanın renklerini seçmelisiniz. Yeşil ve kahverengi ya da güzel bir çiçek tonu. Boğa burcu olarak doğa ile yakından ilgilisiniz ve evinizde doğal seçimler yapmak sizi evde her zaman huzurlu ve mutlu hissettirecek.

5. Pratik Parçalar Kullanın

Evet, söylemek gerekirse arada sırada bazı şeyleri savurmaya aldırış etmiyorsunuz. Buna dağınıklık demeyelim… Bunu göz önünde bulundurarak eşya seçimi yapın. Örneğin göz önünde şık bir sepet, bazı eşyaları tutabilecek raflar veya depolama için kullanabileceğiniz kasalı mobilya tercihleri yapabilirsiniz.

6. Önem Sırasında Konforun Yerini Unutmayın

Boğa burçları için rahat bir konfora sahip olmanın önemi ortada. Bu, sizin için oldukça öncelikli oluyor bazen. Aslında birçok insan için öyle, sonuçta burası zamanınızın çoğunu geçireceğiniz bir alan ve tabii ki rahatlık öncelikli olmalı. Oturma odasında ekstra rahat mobilya tercihleri ve yumuşak halılar kullanmayı seçin. Yatak odanız için kendinize büyük ve konforlu bir yatak hazırlayın. Yumuşak, ipekli örtü tercihleri ve kuş tüyü yastıklar sizi mutlu edebilir. Dinlenmek için en önemli alanı ekstra rahat yapmanın hiçbir sakıncası yok.

7. Ayrıntılardan Korkmayın -Boğa Burcu

Bazı insanlar için daha az daha çoktur. Bu konu özellikle ihtiyaç duyulan eşyalar söz konusu olduğunda doğrudur. Eğer çok eşya seçimini kenara bırakmak istemiyorsanız seçtiğiniz eşyaların bir ahengi olmasına izin vermelisiniz. Aslında bunu söylemeye ihtiyaç yok çünkü boğa burcunun tercihleri muhteşem şeylere dönüşebilir. Stil ve organizasyon konusunda kimse elinize su dökemez. Güzel eşyaları bir araya getirmek istiyorsanız, tasarımları detaylandırmaktan korkmayın. İşlerin birlikte yürümesi için ihtiyaç listenizi hatırlayın ve detayları hazırlayın.

8. Klasik Eşyalar

Klasik ya da geleneksel şeylere bağlı kalmayı seviyorsunuz. Bu klasik tercihi ev dekorasyonunda kullanmak sıkıcı bir seçim olmaz. Nötr tonlar ve basit mobilyalar kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olur.

9. İçgüdülerinize Güvenin, Harika Bir Gözünüz Var

Aslında dekorasyon konusunda mükemmel seçimler yapıyorsunuz. Nereden başlayacağınızı ve nereye gideceğinizi iyi biliyorsunuz. Unutmayın inanılmaz bir zevkiniz var ve güzel şeyleri fark etmekte doğal bir yeteneksiniz. Fikirleri bir araya getirmek sizin işiniz.

10. Doğal Olanı, Göz Alıcı Öğelerle Eşleştirin

Bir örnek ile açıklamak gerekirse yatağınız için seçtiğiniz yorgan ve çarşaflar için nötr tonlarda pratik konseptler uygulayıp ve bu doğal seçimi şık bir kolye aydınlatma ile eşleştirmek, her iki yönden de ödün vermeden kişiliğinizin her iki tarafını da göstermenize yardımcı olur. Şıklığı ve doğallığı birleştirmek için hayal gücünüzü ve yeteneğinizi kullanacağınızdan hiç şüphem yok. 🙂


+ Her burç için ayrı dekorasyon önerilerine Burçlar İçin Ev Dekorasyonu bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Blogdaki son yazılar;


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.