Burçlar

Balık Burcu Ev Dekorasyonu İçin 10 Mükemmel Madde

Balık burcu ev dekorasyonunda 10 mükemmel madde var. Bunların hepsi yaratıcı ve enerjisi yüksek balığı tamamlayacak şeyler. Evinizi tasarlamak, evde kendi kişiliğinizi yansıtacağınız için heyecanlı ve eğlenceli bir deneyim olacak. Dekorasyonda trendleri takip etmek kadar kendi düşünce ve fikirlerimizi de göz önünde tutmalıyız. Bazı dürtüler dekorasyon için özel bir yeteneğimizin olduğunu gösterirken, bazıları ise trendleri takip etmek ister. Hassas ve yaratıcı Balık burçları için, bunları bir arada kullanmak oldukça kolay olacaktır.

Balıklar ev içinde bazen dağınık olabilirler. Güçlü yaratıcı fikirleri ve harika enerjileri birleştiğinde eylemler artar. Bu artan eylemler arasında küçük dağınıklıkların yaşanması onlar için sorun olmaz. Eğer siz de evini yeniden tasarlamayı düşünen bir Balıksanız bu yazıda sizin için 10 güzel tavsiyem var.

Diğer burçların dekorasyonda nasıl yollar izlediğini öğrenmek isterseniz “Burçlar İçin Ev Dekorasyonu” kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

1. Kendiniz İle Baş Başa Kalacağınız Bir Alan

Empati birçok insanın özendiği bir durum ve sizin için empati kurmak çocuk oyuncağı. Bunun yanında kendinizi de önemsemeniz gerekiyor. Bu yüzden sizin için ne şekilde rahat olacaksa kendinize o şekilde kişisel bir alan hazırlayın. Sadece size ait, ilgi alanlarınızı yansıtabileceğiniz ve uygulayabileceğiniz ya da kendiniz için bir bakım alanı oluşturun. Önemli olan bu alanda kendinizi bulabilmeniz.

2. Sakinleştirici Renk Paletlerini Tercih Edin

Balık burcu olarak birçok şeyi hissedebiliyorsunuz bu kimi zaman bunaltıcı olsa bile. Bir alanda kaos olsa bile siz içsel olarak düşünceli ve duygularını kontrol edebilen bir dengeye sahipsiniz. Bu eğiliminizi evinize yansıtmanın en basit yolu dekorasyonunuzda kullanacağınız renk seçiminden geçiyor. Su burcu olmanızı göz önünde tutarsak mavinin kesinliği yanında lavanta ve beyaz gibi açık ve ferah tonlar da sizi içine çeker. İster küçük bir dekor ister duvar rengi seçimi yapıyor olun, seçtiğiniz renk sakinleştirici türdeki nötrler olsun. Bu renk şeması sizin sakinliğinizi evinize kolayca yansıtacaktır.

3. Rahat Bir Tasarım Hazırlamayı Düşünün

Eviniz sizin için en güvenli alan. Çoğu zamanı burada geçiyoruz ve softluğu seven yapınız göz önünde tutulduğunda rahatlığı en ön sıraya koyabilirsiniz. Seçimlerinizde peluş battaniyeler, yumuşak halılar ve yastıklar kullanın. Evinizi daha rahat bir yere çevirmekten asla korkmayın.

4. Balık Burcu Doğal Dekor Ürünleri Tercihleri

Sakinleştirici renklere ek olarak, her zaman doğallığını hissettiren dekorlara karşı da büyük bir ilginiz var. Bunun için en iyi seçim ahşaplar. Ahşap parçalar doğallığı yakalamanın en iyi yollarından biri. Diğer seçenekler arasından birkaç örnek daha vermek gerekirse hasır sepetler, sandalyeler ve halılar yer alıyor.

5. Balık Burcu Su Etkileri

Su burcu olduğunuzu dekorasyonda göz önünde tutuyoruz. Diğer burçların yanında su ile farklı bir bağınız olduğu biliniyor. Bu yüzden dekor olarak su içeren eşyalara yönelebilirsiniz. Eviniz için küçük bir süs çeşme için yeriniz varsa size sakinlik verecektir. Tabii bunlar ekstra olarak geçiyor, asıl önemli olan yer banyonuz. Bu yüzden banyo dekorasyonunuzu yaparken diğer odalara göre biraz daha fazla özen gösterebilirsiniz. Bu sizin için hem işlevsel hem de rahatlatıcı bir alan olmasını sağlayacaktır.

6. Eklektik Olmak Sorun Değil

Her çeşit fikre açıksınız. Tüm alanlar ile ilgili fikirleriniz var ve bazen diğer insanlara göre bu düşünceler farklı olabiliyor. Bu durumun benimsenmesi gerekir. Eğer öyle olmasını istiyorsan öyle olmalı. Her şey mükemmel bir şekilde eşleşmek zorunda değil. Herkeste olan dekor fikirlerine göre hareket etmenize gerek yok. Siz, gözünüze çarpan parçaların evinizde parlamasına müsaade edin.

7. Hygge Tarzına Bir Bakış Atın

Dekorasyon ilk bakışta çok zor ve yorucu görünebilir. Bunun ilk nedeni dekore etmeye nereden başlayacağımızı bilmemektir. Bu yüzden bu işe bir tema seçerek başlamakta zarar yok. Hygge tarzı eviniz için belki de en mükemmel sonuçlara gidecek bir tarz. Rahatlığın ön planda olduğu ve anı yaşamayı hedeflemiş bir tarz. Bunlar size uyumlu ve aslında evde olmasını istediğiniz özelliklerden olduğu için kullanmayı denemelisiniz.

8. Mobilyaların Alanınızı Çalmasına İzin Vermeyin

Kısıtlanmış hissetmekten hiçbir yerde hoşlanmıyorsunuz. Belki farkında değilsiniz ama buna eviniz de dahil. Hangi odada en çok zamanı geçiriyorsanız o odadaki mobilyaları size bol miktarda alan bıraktığından emin olarak dekore edin. Bunu yapmak küçük alanlar için de önemlidir. Daha geniş ve ferah bir alan hissi yaratır.

9. Hasır Sepetleri Yardımınıza Çağırın

Dekoratif amaçlar için hasır elemanlar en çok tercih edilen doğal dekorlar. Bunun yanında hasır sepetler sadece estetik bir görüntü sunmak için değil aynı zamanda işlevsel olarak bir amaca hizmet etmektedir. Her zaman organize olmak sizi zorlayan bir durum ve hasır sepetler bu konuda sizi yalnız bırakmıyor. Ortadan kaldırılması gereken battaniyeler, küçük eşyalar için birkaç sepet almayı düşünün. Dağınıklığı minimuma indirecektir.

10. Yaratıcılığınızı ve Sanatsal Yönünüzü Değerlendirin – Balık Burcu

Çok sanatsal ve yaratıcı becerilere sahipsiniz ve bunu kullanmayı her zaman seviyorsunuz. Ancak insanların düşüncelerine kapılıp kendinizden şüphe etmeyin. Yaratıcılığınızı dekora dönüştürmek için önünüzde hiçbir engel yok.


Blogdaki son yazılar;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.